TEKNOLOJİK EKİPMAN

Günümüzde teknolojik ekipman kullanımı doğru yapıldığında elektrik bakım onarımlarında sonuca gidilmesi,teknik ekibin en büyük yardımcısı olmaktadır. Ataktek Elektrik olarak kullandığımız teknolojik ekipmanların satışını da yapmaktayız.

Elektrik sistem ölçümleme,enerji analizi, elektrik sistem görüntüleme, Özel dış ortam IP sınıfı yüksek elektrik kablo ek ekipmanları (Avrupa elektro teknik komitesi tarafından muhafazalı elektrik ürünlerinin çevresel şartlara olan dayanıklılığını satandartlaştırmak için geliştirilmiştir.), Kablosuz haberleşme ekipmanları ekipmanlarına sahip bulunmaktayız.

Yukarıda saydığımız teknolojik ekipmanları kullanmakta ve satışını yapmaktayız.

Hizmetli Çağrı Sistemi

Her türlü ortamda kullanılabilen çağrı cihazları,direkt olarak buton ve cağrı cihazı ile haberleşmektedir, bir butondan birden fazla cağrı cihazına çağrı gönderme imkanı sağlayan sistem ilave hiç bir cihaza gerek duymamakta ,fazladan bir sistem gerektirmemektedir.

Cihazlar yoğun olarak hizmetli çağırma lokal alanlarda çağrı amaçlı kullanılmakta kurulumu kolay, servis gerektirmeyen ürünlerdir.Tekrarlayıcı modüller sayesinde çekim alanı genişletilmekte herhangi bir yazılım ve bilgisayar gerektirmez.

Hortum Kamera

Hortum kameralar her şartta çalışmakta ;su altında, insan girmesinin imkansız olduğu alanlarda kullanılmakta, sorunu görsel olarak görülmesini ve sorunun kayıt altına alınmasını sağlamaktadır.

Hortum kameralar kendinden ekranlı ve taşınabilir ekran ya da masa üstü bilgisayara bağlanabilen iki modelden oluşmaktadır.Kullanım alanı oldukça geniş kapsamlıdır.