ELEKTRİK BAKIM İŞLETME

Günümüzde kurulan tesislerin kullanım ömrünü uzatmak ve sorunsuz,kesintisiz,sağlıklı,enerji tasarruflu çalışmasını sağlamak düzenli,planlı bakımlarının yapılması, işletilmesi;tesiste bulunan elektrik sistemlerinin periyodik bakımlarının tam olarak yapılması ile mümkündür. Tesislerin elektrik sistemleri süreklilik istemekte kesintisiz enerji önem kazanmaktadır.

Teknolojisi geri düşen binalarda ise sistemlerin günümüz teknolojisine göre yenilenmesi sorunların ortaya çıkmadan ortadan kaldırması açısından önemlidir.

ATAKTEK Elektrik olarak tesislerin elektrik sistemlerinin bakım ve işletmesini yapmakta ve uzmanlığımızı maksimum düzeyde kullanmaktayız. Tesislerin elektrik sistemlerinin kesintisiz,sorunsuz çalışmasını sağlamaktayız. Tesislerin enerji ölçümünü ve ayrıntılı raporlamasını, analizini yapmakta bu analizlere göre tesise gerekli işlemleri planlayarak uygulamaktayız.

ATAKTEK Elektrik olarak banka şubeleri ve kurumsal şube ağı bulunan firmalara, yurt çapında kurduğumuz hizmet ağımızla kısa zamanda arızalara müdahale ve bakım hizmeti sunmaktayız. Tam donanımlı bakım araçlarımızla arızalara kısa sürede müdahale etmekte ve araçlarda depolanan yedek elektrik malzemesi ve ekipmanla kısa sürede sorunu gidermekteyiz.

Arızaların giderilmesinde yüksek kalitede, standartlara uygun malzeme ve ekipman kullanmaktayız. Tesiste bulunan elektrik ekipmanlarının üretici firma garantisinden çıkmasını takiben koruyucu bakımlarını yapmaktayız. Ayrıca tesis kullanımı esnasında ortaya çıkan iyileştirme ve yenilemeleri de yapmaktayız.